ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLK BULUŞMA EDITORIAL ÜYELİK BASIN ODASI SIKÇA SORULAN SORULAR
 
 
Profesyonel dating hizmeti alanların sayısı gün geçtikçe artıyor ve günümüzde artık daha önce hiç olmadığı kadar kullanılan popüler bir servis haline geldi. Bu hizmet sayesinde kişiler kendi çevresinde tanışma imkanı bulamadığı farklı insanlar ile tanışma şansı yakalıyor. Profesyonel bir dating ajansına kayıt olanlar kendileri için ileriye yönelik pozitif bir hamle yapmış olmanın verdiği piskolojik rahatlamanın yanısıra hayatın gündelik akışı içerisinde partner bulma şanslarını da arttırmış oluyorlar. Profesyonel dating servisleri bazı çevrelerce eleştirilse dahi aradığınız ilişkiyi bulmanız açısından ciddi bir alternatif oluşturuyor.

Profesyonel dating servisinden faydalanmak için 5 geçerli nedeniniz var.

1 - Sizin Üzerinizdeki Baskıyı Azaltır

İyi bir partner ve randevu ayarlamak için tek başınıza çabalamak yerine diğer birçok kişi gibi profesyonel bir ajanstan yardım alın ve yükünüzü hafifletmelerine izin verin. Onlar sizin için isteğinize uygun adayları bulacak ve bir ilişkinin başlaması için gerekli ortamı önceden hazırlayacak. Yapmanız gereken karşınıza çıkan kişi ile bir ilişkiyi yürütüp yürütemeyeceğinize karar vermek.

2 - Kendinize; Karakterinize ve Beklentilerinize Uygun Kişilerle Tanışın

Profesyonel dating ajansları sizin kişilik özelliklerinizi değerlendirir ve sizi tamamlayacak özelliklere sahip adaylarla sizi buluşturur. Enerji seviyeniz, eğitim düzeyiniz, iletişim becerileriniz, yakınlık ve samimiyet düzeyiniz, finansal durumunuz, hayat görüşünüz, olaylara bakış açınız, hedefleriniz, beklentileriniz, ilişki anlayışınız ve insana dair daha birçok faktör göz önüne alınır ve yapılan eşleştirmeler öncesinde değerlendirilir.

3- Kendi Sosyal Çemberinizin Dışında Farklı Çevrelerden Kişiler ile Tanışmanızı Sağlar

Sizin bekar olduğunuzu herkes bilmiyor fakat herkes dating ajanslarından haberdar; hergün birçok kişi profesyonel dating servislerine başvuruyor ve aradığı kişiyi tanımlıyor. Dolayısı ile bu servisler çok geniş bir yelpazeye sahip. Gündelik hayatınızda hep aynı ya da benzer profile sahip kişiler ile görüşüyorsunuz. Profesyonel bir dating ajansı ise sizin aksi takdirde hiç tanıma fırsatı bulamayacağınız kişiler ile yollarınızın kesişmesini sağlar ve sizi buluşturur.

4- Kendinizi Keşfedin ve Karşı Cinste Aradıklarınızı Öğrenin

Dating ajanslarında çalışan uzmanlar, başlangıçta birçok kişinin aradığı kişiyi tanımlarken ortak bakış açısı, zevkler ve karakter özelliklerinden yola çıktığını ve fiziksel görüntünün çok önemli olmadığını ifade ettiğini söylüyor. Ancak iş buluşma ve tanışma kısmına geldiğinde karar aşamasında fiziksel özelliklerin çoğunlukla en belirleyici faktör olduğu açığa çıkıyor. Elbette sadece fiziksel beğeni üzerine kurulmuş ilişkilerin uzun ömürlü olmadığını da ekliyorlar. Her ilişkinin denklemi farklıdır ve ilişkiler kişiye özeldir. Size yardımcı olmakla görevli uzmanlar sayesinde kendinizi ve isteklerinizi daha iyi analiz edebilir, sizin için bir ilişkideki en değerli öğeleri keşfedebilirsiniz.

5- İstediğiniz İlişkiyi Yakalama Şansınız Artar

Profesyonel bir dating ajansına başvurduğunuz takdirde bir ilişki yakalama şansınız otomatikman katlanır çünkü siz gündelik hayatınıza devam ederken ajansınız da sizin için uygun adayları değerlendirmeye başlar. Üstelik uzmanlar sadece sizin özelliklerinize uygun ve beklentilerinizle eşleşen kişiler ile tanışmanızı sağlar. Rafine bir filtreleme başarı şansınızı arttıran en büyük faktördür.

Profesyonel bir dating ajansına başvurup uzmanlardan destek alma fikri alışılmadık gelse de başarı yüzdesi ve mutluluğu yakalma şansı kesinlikle daha fazla ve daha hızlı gerçekleşir. Doğru kişiyi bulmak için sadece siz değil, ajansınız da çaba gösteririr. Sokakta tanışacağınız herhangi birinin aksine, dating ajansı vasıtası ile tanışacağınız kişilerde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Başvurular değerlendirilirken güvenilirliğe ve dürüstlüğe önem verilir, başvuran kişilerin özgeçmişleri teyit edilir. Ajansınız vasıtası ile tanıştığınız biri ile ilişkiniz yürümezse de her zaman farklı adaylara yönelebilir veya değişik opsiyonları değerlendirebilirsiniz.

Sorularınız ve merak ettikleriniz için:
info@mymacchiato.com   

 
Ana Sayfa  | Gizlilik Politikamız  | Üyelik Sözleşmesi  | Şifremi Unuttum | Sıkça Sorulan Sorular | Bize Ulaşın | English