ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLK BULUŞMA EDITORIAL ÜYELİK BASIN ODASI SIKÇA SORULAN SORULAR
 
 
İyi bir eğitim aldınız, herkesin imrendiği bir işe sahipsiniz, çevrenizdekiler sizi çekici buluyor fakat hala bekarsınız!
Neden yalnız olduğunuz hakkında mantıklı bir açıklama bulamıyorsanız sizi daha fazla meraklandırmayalım çünkü cevabı çok basit: aradığınız kişi ile henüz karşılaşmadınız.

İyi ama siz onu uzun zamandır arıyorsunuz, daha ne kadar beklemeniz gerekli?
Hemen umutsuzluğa kapılmayın, mucizeler gerçekleşebiliyor, sadece biraz zaman alıyor...

Mymacchiato siz çalışma hayatındaki profesyoneller için hayatı kolaylaştıran kişiye özel eş bulma ve ilişki danışmanlık servisidir. Sizi dinler, beklentilerinizi analiz eder ve sizi tam da karşılaşmayı umduğunuz kişilerle buluşturur. Üstelik sizin tarafınızda bütün süreç stressiz ve zahmetsizce ilerler. Yapmanız gereken ajandanıza uygun olarak sizin için özel set edilmiş randevulara gitmek ve keyifli vakit geçirmek.

Hayat hızla akıp giderken özel hayatınızda aradığınız mutluluğu tesadüflere bırakmayın. İlişkilerde iyi bir başlangıç için doğru zamanda doğru yerde olmak çok önemli fakat her zaman söylenildiği kadar basit değil. İzin verin hayatı sizin için daha kolay hale getirelim, yanı başınızda duran mutluluğu yakalamanıza yardımcı olalım.
 

İlk Buluşma Öncesi Tavsiyeler

Profesyonel Dating Servislerinden Faydalanmak için 5 Sebep

Daha fazla bilgi ve üyelik başvurusu için:
İsim :
Soyisim :
Cinsiyet :
Şehir :
Doğum Tarihi :
Telefon Numarası :  (Örn:532 511 2244)
E-mail :  
Öğrenim Durumu :
Çalıştığınız Şirket :
Pozisyonunuz :
Aylık Ortalama Net Gelir :
Bizden Nasıl Haberiniz Oldu? :
Lütfen aşağıda gördüğünüz onay kodunu kutuya yazın.
   Resmi Yenile  
Üyelik Sözleşmesini okudum ve şartları kabul ediyorum.


 
Ana Sayfa  | Gizlilik Politikamız  | Üyelik Sözleşmesi  | Şifremi Unuttum | Sıkça Sorulan Sorular | Bize Ulaşın | English