ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLK BULUŞMA EDITORIAL ÜYELİK BASIN ODASI SIKÇA SORULAN SORULAR
 
 

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan online ilişki koçluğu (sesli-görüntülü) yüzyüze danışmanlık için vakti olmayanlar ya da kendilerini bu şekilde daha rahat hissedenler için ideal bir yöntemdir. Bu hizmetin avantajları nelerdir?

  1. ✔ Evinizde veya ofisinizde, her nerede olursanız olun bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
  2. ✔ Yurtdışında yaşıyorsanız sizi anlayan, kültürünüzü bilen, sizinle aynı dili konuşan ilişki koçlarımıza kendinizi doğru ifade edebilirsiniz.
  3. ✔ Birebir görüşme yapmaktan/kimliğinizi açıklamaktan çekiniyorsanız bilgisayar karşısında kendinizi daha iyi anlatma imkanı bulursunuz.
  4. ✔ Hizmet saatleri esnektir, sizin için uygun olan bir zaman diliminde hafta sonları da dahil olmak üzere 7/24 randevu alabilirsiniz.

Online ilişki koçluğu hizmetinde her görüşme 40 - 50 dk sürmektedir ve ücreti KDV dahil 250 TL'dir. Randevu almak için info@mymacchiato.com mail adresine, gün ve saat tercihlerinizle beraber talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Randevu talebiniz bize ulaştığında tarafınıza bilgilendirme geçilecektir. Randevu talebinizin onaylanması için hizmet bedelinin görüşme öncesinde ödenmiş olması gerekmektedir.

İlişki koçlarımızla bir araya gelmek ve yaşadığınız problemleri yüzyüze anlatmak için bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Güvenilir, etkin ve çözüm odaklı olan bu hizmeti almak için info@mymacchiato.com adresine gün ve saat tercihlerinizle beraber konuyla ilgili mail atmanız yeterli olacaktır. Yüzyüze ilişki koçluğu hizmetinde her görüşme 40 - 50 dk sürmektedir ve ücreti KDV dahil 400 TL'dir. Randevu talebiniz bize ulaştığında tarafınıza bilgilendirme geçilecektir. Randevu talebinizin onaylanması için hizmet bedelinin görüşme öncesinde ödenmiş olması gerekmektedir.

Online İlişki Koçluğu Kullanım Koşulları

Online ilişki koçluğu hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişi aşağıda yer alan sözleşme maddelerini okumuş, anlamış ve onaylamış kabul edilir.

GENEL

Online ilişki koçluğu yüz yüze danışmanlığa alternatif değildir ve yerini tutmaz.

Online ilişki koçluğu hizmeti ile yüzyüze danışmanlık hizmeti almaktan çekinen, zaman konusunda kısıtları olan ve mesafe problemi yaşayan kişilere hizmet verilmesi amaçlanmıştır.

Online ilişki koçluğu hizmeti almak isteyen kişiler bilgisayar ve internetin olduğu her ortamda bu hizmetten faydalanabilir.

Online ilişki koçluğu hizmetinde danışmanlarımız verilen randevularda randevu saatine bağlı kalır. Online görüşme hizmeti alan kişinin içinde bulunduğu ortamdan kaynaklanan teknik nedenlerle görüşmenin gecikmesi, sekmeye uğraması ya da kesilmesi durumlarında mymacchiato.com sorumlu değildir.

Kişisel güvenlik adına, bu site bir kriz merkezi değildir. İntihar düşünceniz, kendinize ve/veya başkasına şiddet eğiliminiz varsa ya da farklı fiziksel tehlikeler yaşıyorsanız uygun yerde değilsiniz. En yakın emniyet birimine ve/veya sağlık kuruluşuna başvurun ya da 155 ve/veya 112 acil yardım hattını arayınız.

Online ilişki koçluğu hizmeti 18 yaşından küçüklere ebeveynlerin onayıyla sadece "ergenlik, ergen ve aile iletişimi" konularında verilmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz ebeveyninizle birlikte online danışmanlık hizmetinden yaralanabilirsiniz.

Mymacchiato.com sitesi aracılığıyla ilişki koçluğu hizmeti verilmektedir. İlaç tedavisi uygulanmaz. İlaç tedavisine ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen tıbbi yardım alabileceğiniz bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Mymacchiato.com aracılığı ile doğrudan ya da dolaylı ruh ve sinir hastalıkları ile ilgili teşhis ve tedavi uygulanmamaktadır.

İPTAL ve ERTELEME

Randevularınızda iptal söz konusu ise 24 saat önceden maille ya da telefonla haber vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde parası ödenen hizmet bedeli iade edilmez.

Randevularınızda erteleme söz konusu ise 24 saat önceden maille ya da telefonla haber vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde parası ödenen hizmet bedeli iade edilmez, yeni randevu tarihi rezervasyonu için tekrar ödeme alınır.

GİZLİLİK ve MAHREMİYET

Mymacchiato.com internet sitesinde yer alan kişisel bilgiler ve online ilişki koçluğu hizmetinde danışmanlarımız ile paylaşılan bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Online ilişki koçluğu hizmeti alan kişinin kendine ve/veya başkasına zarar verme ihtimali söz konusu olduğunda yasal zorunluluklar çerçevesinde yetkili mercilere gereken bilginin verilmesi istisnai bir durumdur, gizlilik ve mahremiyet ilkesinin kapsama alanı dışındadır.

ETİK KURALLAR

Online ilişki koçluğu hizmeti esnasında hiçbir şekilde politik içerikli provakatif konuşmalar yapılamaz, yazılar yayınlanamaz. Argo içerikli cinsel konuşmalar yapmak, yasal olmayan ve etik dışı tekliflerde bulunmak, genel ahlaka aykırı davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Bu konuda hassasiyet göstermeyen kişilere mymacchiato.com tarafından dava açılması sureti ile hukuki süreç başlatılır.

Bu sözleşme ile esasları belirlenen online ilişki koçluğu hizmeti kurallarına uyulmaması ve/veya kuralların kullanıcılar tarafından suistimal edilmesi hallerinde mymacchiato.com vermiş olduğu hizmeti geçici ya da sürekli dondurma hakkına sahiptir.
 
Ana Sayfa  | Gizlilik Politikamız  | Üyelik Sözleşmesi  | Şifremi Unuttum | Sıkça Sorulan Sorular | Bize Ulaşın | English