ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLK BULUŞMA EDITORIAL ÜYELİK BASIN ODASI SIKÇA SORULAN SORULAR
 
 

Platonik Servisi tüm Türkiye için geçerlidir. Tanışmak istediğiniz ancak ulaşamadığınız kişilere mymacchiato.com aracılığı ile ulaşmanızı sağlar. Bu servisten faydalanmak için yapmanız gerekenler:

  1. ✔ 500TL başlangıç ücretinin yatırılması
  2. ✔ Ulaşmak istediğiniz kişiye dair isim, soyisim, iş yeri, mail adresi, facebook, telefon vb. bildiğiniz bütün bilgilerin tarafımıza aktarılması.

Mymacchiato.com personeli aktardığınız bilgiler ışığında 2 hafta içerisinde ilgili kişiye ulaşır. Mymacchiato.com ilişki danışmanlık ajansımıza olan bir başvuru neticesinde kendisine ulaştığımız açıklanır ve bekar olup olmadığı yönünde teyit alınır. Bekar ise yeni biri ile tanışmak isteyip istemediği öğrenilir. Bu aşamaya kadar karşı tarafa kendisi ile tanışmak isteyen kişiye dair herhangi bir bilgi verilmez.

Kişi bekar olduğunu ve yeni biri ile tanışmak istediğini söyler ise bu bilgiyi size iletiyoruz. Siz de o kişinin sizinle iletişime geçmesini istiyor iseniz devam ücreti olarak 200TL ödemeniz gerekli. Ödeme yapıldıktan sonra size ait isim, soyisim bilgileri karşı tarafla hem sizin hem de info@mymacchiato.com'un cc'de olduğu bir mail atılması sureti ile paylaşılır.

NOTLAR:

1- Kişinin evli olması, devam eden bir ilişkisi olması ya da bekar olduğu halde yeni biri ile tanışmak istememesi halinde bu bilgiyi sizinle paylaşıyoruz. Böyle bir durumda ulaşmak istediğiniz kişi sizin kim olduğunuzu bilmemiş oluyor.
2 - Ulaşmak istediğiniz kişi ile iletişim bilgilerinizi paylaştığımız halde kendisinin sizinle iletişime geçmemesi mymacchiato.com için bağlayıcı değildir.
3 - Kısıtlı bilgi verdiğiniz takdirde yapılan araştırmalar sonucu kişiye dair iletişim bilgilerine ulaşılamaz ve irtibata geçilemez ise peşin alınan 500TL başlangıç ücreti geri iade edilmez.

Başvuru için info@mymacchiato.com mail adresine gerekli bilgilendirmeyi yapmanız yeterlidir.

Platonik Servisi Kullanım Koşulları

Platonik Servisi hizmetinde yararlanmak isteyen kişi aşağıda yer alan sözleşme maddelerini okumuş, anlamış ve onaylamış kabul edilir.

GENEL

Platonik Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen kişi mymacchiato.com websitesi üzerinde detayları açıklanan hizmet çerçevesini kabul eder ve bu hizmetin sunduğu bilgi akışının dışında ekstra bilgi talep etmeyeceğini peşinen kabul eder.

Platonik Servisi hizmetinin amacı bekar kişilerin birbirleri ile tanışmasını sağlamaktır. Bu servis kapsamında sunulan bekar tanımı sadece kişilerin beyanatı ile sınırlıdır, ayrıca bir kimlik kontrolü yapılmaz.

Platonik Servisi hizmeti kapsamında ulaşılan kişi evli olduğunu ya da devam eden bir ilişkisi olduğunu beyan eder ise, karşı taraf ile tanışmak istediğini belirtse dahi bu tanıştırma mymacchiato.com tarafından gerçekleştirilmez .Başvuruda bulunan kişi ulaşmak istediği kişinin tanıştırılma için uygun olmadığı yönünde bilgilendirilir.

Platonik Servisi hizmeti dahilinde tanışan kişilerin arasında gerçekleşebilecek herhangi bir eylem ya da diyalogdan mymacchiato.com sorumlu değildir.

İPTAL ve ERTELEME

500TL başlangıç ücretinin yatırılmasının ardından iptal ya da erteleme yapılması söz konusu değildir. Başvuruda bulunan kişinin herhangi bir aşamada fikir değiştirmesi ve Platonik Servisi hizmetini kullanmak istememesi halinde yatırılan ücretler geri iade edilmez, sadece verilen hizmet sonlandırılır.

GİZLİLİK ve MAHREMİYET

Platonik Servisi hizmeti kapsamında argo içerikli cinsel konuşmalar/yazışmalar yapmak, yasal olmayan ve etik dışı tekliflerde bulunmak, genel ahlaka aykırı davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Bu konuda hassasiyet göstermeyen kişilere mymacchiato.com tarafından dava açılması sureti ile hukuki süreç başlatılır.

ETİK KURALLAR

Online ilişki koçluğu hizmeti esnasında hiçbir şekilde politik içerikli provakatif konuşmalar yapılamaz, yazılar yayınlanamaz. Argo içerikli cinsel konuşmalar yapmak, yasal olmayan ve etik dışı tekliflerde bulunmak, genel ahlaka aykırı davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Bu konuda hassasiyet göstermeyen kişilere mymacchiato.com tarafından dava açılması sureti ile hukuki süreç başlatılır.

Bu sözleşme ile esasları belirlenen Platonik Servisi hizmeti kurallarına uyulmaması ve/veya kuralların kullanıcılar tarafından suistimal edilmesi hallerinde mymacchiato.com vermiş olduğu hizmeti para iadesi yapılmaksızın sonlandırma hakkına sahiptir.
 
Ana Sayfa  | Gizlilik Politikamız  | Üyelik Sözleşmesi  | Şifremi Unuttum | Sıkça Sorulan Sorular | Bize Ulaşın | English